You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Girişimcilik aslında herkesin içinde belirli oranlarda bulunan bir içgüdüdür. Herhangi bir girişimde bulunurken yapılması gereken bazı adımlar vardır. Bu adımları atlamak başarınızı büyük bir oranda riske sokacaktır. Herhangi bir girişimde bulunurken yapılması gereken işlemler sırasıyla fizibilite çalışmasının yapılması, iş planının oluşturulması, girişiminize yapacağınız yatırım miktarının belirlenmesi, doğru zaman ve doğru yerin belirlenerek çalışmaya başlanmasıdır. İnternet ortamında yapılan girişimlerde maalesef ki bu adımların büyük çoğunluğu atlanmakta, internette her ne yapılırsa yapılsın büyük bir başarıya ulaşacakmış gözüyle bakılmaktadır. Maalesef ki bu büyük bir yanılgıdır.

Bir projenin başarılı olabilmesi için sadece teknik alt yapı yönünden yeterli olması, başarı için yeterli olmamaktadır. Teknik açıdan yeterli düzeyde bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmanın yanında, projenizin tüm planlama aşamalarında sizinle işbirliği yapacak, projenizi kendi projesi gibi ele alacak bir firmaya ihtiyacınız vardır. Proje üretimiyle ilgili bize ulaşan bazı kişi yada kuruluşlara olayın şirketimiz için maddi boyutunu bir kenara bırakıp, bu projeyi neden yapmamaları gerektiği konusunda uzunca toplantılar yapıp, projelerindeki hataları ve bunları uyguladıkları takdirde nasıl bir olumsuz sonuçla karşılaşabileceklerini anlatıyoruz. Çünkü aylarca emek vererek hazırlayacağımız bir proje eğer başarılı olmazsa bu bizim için referans kaybı olacaktır. Projenizin başarıya ulaşması sizin için ne kadar önemliyse, bizim içinde o kadar önemlidir. Maddi kaygılar ile size umut tüccarlığı yapmadan, sizi başarıya taşıyacak bir proje çözüm ortağı arıyorsanız Esan Teknoloji olarak hizmetinizdeyiz.

SÜREÇ

Analiz:
Projenizin özellikleri ile ilgili tüm verileri toplar ve analiz ederiz.
Bütçe:
Proje bütçesi; proje faaliyetlerine bağlı olarak hazırlanır ve uygulanması planlanır. Her proje çağrısında farklı bütçeleme ilkeleri ve esasları uygulanmakta, genel yaklaşımlar benimsense de her projede farklı uygun maliyet ilkeleri benimsenmektedir..
Tasarım:
Planlama, tasarım, kodlama, projenizin oluşumu tamamlanır.
Uygulama:
Demo beğeninize sunulur. Testedilir, son modifikasyonları birlikte yapılır. Son olarak, Projeniz yayına gecirilir, Dünyaya açılır.

Projeleriniz, Tüm Süreçlerinde Emin Ellerde...