Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 134 bytes in /home/u8385772/public_html/applications/kermesteyiz/plugins/system/bdthemes_shortcodes/shortcodes/mailchimp/MCAPI.class.php on line 2902

Hakkımızda

Kermesteyiz.com Türkiye'de düzenlenen tüm organizasyonların ortak bir platformda toplanarak, katılımcılarının en kolay biçimde ürün ya da hizmet sunumu yada tedariği yapma konularında kolaylık sağlamak amacı ile kurulmuştur.

Ülkemizde etkinlik katılımcılarının ürettikleri ürün ya da hizmetlerin, alıcılarına sunarak, Türk Ekonomisine katma değer sağlayarak, sağlanan gelirlerin atıl duran üretim fırsatlarına dönüşmesi amacı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'nın amaç ve hizmetlerini desteklemektedir.

Deneyimlerimiz

ALANINDA UZMAN KATILIMCILAR

Etkinliklere dahil olan katılımcıları alanlarında uzman ve kaliteli ürün yada hizmet üretimi gerçekleştiren bireylerden oluşmasını sağlıyoruz.

ORGANİZATÖRLERE KOLAYLIK SAĞLANMASI

Etkinliklerde organizatörlerin gelir modellerini, masa seçim ve satış işlemlerini önceden belirliyoruz ve organizasyonlarda ihtilaflara sebep olmayacak, onlara zaman kazandıracak şekilde organizasyon düzenliyoruz.

ÜRETEN ELLERE SATIŞ FIRSATI

Etkinlik katılımcıları sunduğu ürün ya da hizmetlerin üreticileri olmasına özen gösteriyoruz. Alıcılara hem uygun hem de kaliteli alışveriş olanağı tanıyoruz.

GELİR MODELLERİ

Etkinliklerde yasalara uygun olarak sunulan ürünlerin ve hizmetlerin satışlarından elde edilen gelirlerin, ya da bağışların adil olarak dağılımını amaçlıyoruz. Organizatörlerin online bağış almaları için kolay bir ara yüz sağlıyoruz.

PROFESYONELLEŞME FIRSATI

Amatör olarak başlanmış bile olan iş modellerine satış fırsatı sunarak, Etkinlik katılımcılarının profesyonelleşmesine olanak sağlamayı hedefliyoruz.

SÜREKLİ YANINIZDAYIZ

Tüm Organizasyonlarda, başlangıçtan sonuna kadar yanınızda olarak, doğru biçimde gelir elde etmenizi, sistematik olarak zaman kazanmanızı ve amacınızı gerçekleştirmenizi hedefliyoruz.

Organizatorler

Katılımcılarımız Neler Dedi ?

Salih Ay

Salih Ay

Ahşap Boyama

El emeği göz nuru ürünlerimizi sergileyebildiğimiz kaliteli organizasyon ! İyi ki varsınız.

Murat Güney

Murat Güney

Seramik Üreticisi

Bir kermes katılımcısı olmak için herhangi bir eğitim gereksinimi yoktur ve bazı motive bireyler bu alana kendi başlarına becerilerini sergileyerek girebilirler. Herkese tavsiye ediyorum.

İpek Aydın

İpek Aydın

Tekstil Tasarımcısı

Tekstil firmaları yetenekli tekstil tasarımcılarını dereceli olarak kiralarlar. Deneyimsiz tekstil tasarımcıları, değerli pratik deneyim kazanmak için genellikle yardımcı veya çırak olarak başlar. İlk tasarımları gelire çevirmek için Kermesler büyük fırsatlar sunmaktadır.

Kermeslerimizden Görseller

İletişim

Onur Güzey

Onur Güzey

Kurumsal Teknoloji Direktörü

onur.guzey@esanteknoloji.com

+90 532 698 84 19